Apie mus

Toitert prekinis ženklas buvo įkurtas 2015 m. mūsų mažosios toiterjerės Tinos dėka. Ilgai ieškoję geriausio automobilinės kėdutės sprendimo tiek jai, tiek mums, nei vienu rinkoje siūlomu variantu nelikome iki galo patenkinti. Todėl nusprendėme, kad Tinos automobilinė kėdutė bus sukurta ir pagaminta mūsų pačių rankomis! Kėdutės dizainą nuolat tobulinome, ieškojome kokybiškiausių medžiagų ir, galop, likome patenkinti galutiniu rezultatu - Tina turėjo saugią ir patogią kėdutę, o mes galėjome ją panaudoti ir kaip rankinę jai nešioti! Mūsų sukurtas dizainas patiko ir aplinkiniams - vis dažniau išgirsdavome prašymų iš įvairių žmonių, kad pagamintume tokią kėdutę ir jų augintiniui, todėl nusprendėme kiekvienam šuns savininkui suteikti galimybę įsigyti tai, ką kūrėme ir tobulinome su tokia meile ir užsidegimu.

Šiandien Toitert automobilinė kėdutė šuniui yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos saugumu bei komfortu mėgaujasi augintiniai iš viso pasaulio - ne tik iš įvairių Europos šalių, JAV, bet ir iš tolimosios Australijos.

Mes niekada nestovime vietoje, siekiame nuolat tobulėti, augti ir pateisinti klientų lūkesčius. Todėl, jausdami poreikį, nuo 2020 m. pradėjome gaminti ir guolius šunims - juk ir mūsų ištikimiausi draugai nusipelnė tikro karališko poilsio!

Esame išskirtiniai tuo, kad gaminame kėdutes ir pagal asmeninius klientų pageidavimus - taip mūsų kėdutės nusispalvino įvairiausiomis spalvomis, buvo dekoruotos ir išskirtiniais siuvinėjimais ar papuošalais. Nes mūsų klientai - mums patys svarbiausi!

Toitert - rankų darbo aukštos kokybės gaminiai Jūsų augintinio saugumui bei komfortui!