ARCHI

ARCHI


70,00 €
Nėra mokesčio

Automobilinė kėdutė šuniui - maksimaliam saugumui ir komfortui

Automobilinė kėdutė šuniui yra vienas būtiniausių pirkinių, kad kelyje ne tik augintinis, bet ir vairuotojas bei visi keleiviai būtų saugūs. Patikimai ir komfortiškai prisegtas kėdutėje, šuniukas keliaujant nesiblaškys ir leis vairuotojui susikoncentruoti į kelią. 

Dydis

Automobilinė kėdutė šuniui - maksimaliam saugumui ir komfortui

Automobilinė kėdutė šuniui yra vienas būtiniausių pirkinių, kad kelyje ne tik augintinis, bet ir vairuotojas bei visi keleiviai būtų saugūs. Patikimai ir komfortiškai prisegtas kėdutėje, šuniukas keliaujant nesiblaškys ir leis vairuotojui susikoncentruoti į kelią. Kėdutė tvirtinama ant automobilio sėdynės atlošo (išskyrus XXL dydį), jos aukštis yra reguliuojamas ir užtvirtinamas, taip sudarant galimybę Jūsų augintiniui mėgautis pro šalį pralekiančiais vaizdais. Kėdutės yra šešių dydžių, todėl lengvai išsirinksite savo šuniukui tinkamiausią.S ir M dydžio kėdutės gali būti naudojamos ir kaip rankinės dėvimos per petį, todėl mažasis Jūsų šeimos draugas galės visur keliauti su Jumis kartu. Kiekvienas mūsų gaminys yra rankų darbo, pasiūtas naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir gali būti lengvai priderinamas net prie ekscentriškiausių Jūsų norų - Jums tereikia susisiekti su mumis, papasakoti apie savo pageidaujamas spalvas, papuošimus ar siuvinėjimą, o visa kita atliksime mes. Kėdutės modelis yra patentuotas Europos Sąjungoje.

Automobilinė kėdutė šuniui yra saugi ir patogi kelyje. Matantis kelią šuniukas jaučiasi ramus ir nesiblaško, gali ramiai mėgautis vaizdais per automobilio langą. Iš vidaus yra prisegamas dirželiu prie liemenėlės, todėl patikimai ir saugiai lieka kėdutės viduje net susidūrimo metu.

Kėdutė stabiliai laikosi, nesvirduliuoja. Staigaus stabdymo metu ji šiek tiek pakyla į viršų, Jūsų šuniukas lieka saugus.

Ar Jūs pasiruošę keliauti saugiai ir stilingai?

Jeigu neradote tokios kėdutės, kokios norite, galime ją pagaminti pagal Jūsų pageidavimus - pasirinksite natūralią arba eko odą, spalvas, papuošimus ar siuvinėjimą. Susisiekite su mumis ir papasakokite savo pageidavimus, o mes pasistengsime juos išpildyti su kaupu!

7 Prekės
Kėdutės pagaminimas gali užtrukti iki 3 d. d.
Komentarai (0)