Kaip pirkti?

Pirkti per el.parduotuvę:

1. Išsirinkite patikusią prekę.

2. Spauskite mygtuką "Į krepšelį".

3. Jeigu pageidaujate, kad ant kėdutės ar guolio būtų išsiuvinėtas augintinio vardas, pasirinkite "Siuvinėjimo paslauga" ir spauskite "Į krepšelį".

4. Parduotuvės dešiniajame kampe spauskite krepšelio ikonėlę ir peržiūrėkite išsirinktas prekes. Jeigu viskas tinka, spauskite mygtuką "Užsakyti". Parduotuvėje galite pirkti kaip svečias arba galite užsiregistruoti savo paskyrą. Užsiregistravus, ateityje apsipirkinėjant, nereikės per naują suvedinėti savo duomenų.

5. Skiltyje "Sąskaitos informacija" suveskite prašomus duomenis. Jie reikalingi užsakymo suformavimui ir sąskaitai išrašyti. Jeigu pristatymo ir sąskaitos adresai yra vienodi uždėkite varnelę.

6. Skiltyje "Pristatymo informacija" užpildykite visus būtinus laukelius, kur turi būti pristatyta prekė. Jeigu prekė pristatoma kitam asmeniui, nurodykite to asmens kontaktinius duomenis. 

7. Pasirinkite pristatymo būdą. Plačiau apie pristatymo būdus skaitykite - ČIA. Jeigu pasirinkote siuvinėjimo paslaugą, laukelyje "Pridėti komentarą prie šio užsakymo" parašykite augintinio vardą, kurį reikės išsiuvinėti.

8. Pasirinkite apmokėjimo metodą. Atsiskaityti už prekes nesudėtingai ir greitai galima per elektroninę bankininkystę iš visų Lietuvos bankų per Paysera, bankiniu pavedimu arba atsiimant prekes grynaisiais. Perskaitykite pirkimo sąlygas ir taisykles, pažymėkite varnelę, kad susipažinote. Paspaudę mygtuką "Apmokėti", sekite tolimesnes instrukcijas, sistema automatiškai sugeneruos Jūsų mokėjimą.

9. Patikrinkite pateiktą informaciją ir jeigu viskas tvarkoje spauskite "Patvirtinti užsakymą".